250 x 250 Reklam Alanı

Güzellik her yaşta farklı algılanır. Her yaşın ayrı bir güzelliği vardır. Örneğin ilk ergenliğe girdiğimiz zamanlarda ilk önce fiziksel değişimler yaşarız. Özellikle de kız çocuklarında oluşan bu değişimler bazen olumsuz sonuçlanabilmektedir.

Adet döneminde bayanların hormonsal değişiklerinden dolayı deride lekeler ve sivilceler çok fazla olur. Bu durumu çok fazla önemsemeyin. Çünkü gelip geçici olduklarını unutmamanız gerekir. Bu sivilcelere karşı size önerim asla patlatmayın.

Çünkü kalıcı iz bırakabilmektedir. Eğer çok fazla bu sivilcelerden şikayet duyuyorsanız bir dermatolog görünmenizde fayda vardır. Yirmi yaşlardaki bayanlar bir geçiş dönemi yaşarlar. Okul hayatları biter. Yeni bir hayata belki de işe başlarlar.

Bir Olgunluk gelmiştir onların üzerine ve bu yüzdende bakımlı olmak onlar için çok önemlidir. Yirmili yaşlardaki bayanlar en dışarı çıkarken güneş kremi kullanmaları çok önemlidir.

Çünkü güneş ışınları cilde çok zarar verir. İleri bir yaştan sonra da derideki pigment maddesi azalacağından deri kendini yenileyemez. Otuz yaşlarda artık yaşınızın yarını nerede ise devirmiş durumdasınız. Bu yüzdende bu yaşlardaki bayanlar dışarı çıkarken makyaj kullanmayı ihmal etmemelidirler.

Çünkü bu yaşlarda özellikle göz çevresinde kırışıklıklar baş gösterecektir. Göz çevrenize kapatıcılarla ve kremlerle bu kırışıklıkları ortadan kaldırınız. Özellikle de gözaltı morluklarını giderilmesinde fayda vardır. Saçlarınız da çok önemlidir. Bu yaşlarda genelde beyazlar çıkar.

Bu beyazlarla baş etmek zorunda olmanız gerekir. Saç şekliniz de bir o kadar önemlidir. Daha önceki yaşlarınızın saç kesimleri genelde çocuksu olup yeni saç kesiminizin olgun bir bayana yakışacak türden olmalıdır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!