250 x 250 Reklam Alanı

2015-Tesettür-Gelinlik-Modelleri-13

Tesettür gelinlik modelleri, son yılların artan moda sektöründeki yerini fazlasıyla alan modeller arasına girmeyi başarmıştır. Daha önceden sadece bir elin parmakları kadar çeşitli tasarımlara sahip olan tesettür gelinlik modelleri günümüzde diğer modeller kadar fazla çeşitliliğe sahiptir.

Gerek renk, gerek dizayn, gerekse dikiş farklılıkları olsun oldukça fazla seride üretimleri mevcuttur. Modacılar da bu çeşitliliği arttırmada oldukça büyük katkılar sağlamışlardır. Gelinlik modelleri arasındaki yerini alan tesettür gelinlik modelleri birçok gelinliklere göre daha şık olabilmektedir. Dekolte ve şeffaflığı bulunmayan alanlar için farklı tasarımlar olmakla beraber bu alanlarda daha fazla el emeği geçmektedir.

2015 tesettür gelinlik modellerinde isterseniz tek parça halinde muhteşem dizayna sahip bir gelinlik satın alabileceğiniz gibi isterseniz de iki parçadan oluşan kapalı gelinlik modellerine odaklanabilirsiniz. Özellikle duvak seçimlerinde daha fazla çeşitlilik ve seçenek sunan tesettür modası ayrıca eşarpları ile göz doldurmaktadır. Taşlı tesettür gelinlik modelleri daha fazla popüler olsa da artık daha geniş, daha kabarık ister fırfırlı isterseniz de muhteşem el işçiliğine sahip tesettür gelinlik modellerini giyebilirsiniz.

Kısmi rütuşlarla güzelliğinize güzellik katabileceğiniz tesettür gelinlik modelleri birden fazla kumaş türü ile yapılmaktadır. Böylece sağlıklı bir düğün geçirmeniz ve göz zevkinize olan hitabınız da arttırılmıştır. İsteklerinize göre klasik motiflerle değişiklik yaptırabilirsiniz. Dilerseniz de modern tarzı yansıtmak için modern değişiklikler ve işlemeler yaptırarak kullanabilirsiniz. Sadece gelinliğin ana temasına odaklanarak giymek zorunda değilsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!