250 x 250 Reklam Alanı

23Güçlü bir kadın önce kendine saygı duyar, kendi bedenini, fikirlerini önemser… Sonra karşısındakine de saygı duymayı öğrenir, onlardan da aynı şeyi bekler ve alır da… Önce kendine akabinde da sevdiklerine değer vermeyi hayat felsefesi haline getirmiştir. Bunu ilişkilerine de yansıttığında mutlu bir ilişkiyi yakalaması hiç de zor olmaz.

İşte baştan çıkarıcı özel kadınların 10 özelliği…

– Öncelikle kendine sahip çıkar. Hayatını dürüstçe kazanır, onurludur, elini açıp beklemez…

– Erkeği kovalamaz. Ayın, güneşin veya yıldızların sadece erkeğin etrafında dönmediğini iyi bilir. Cilveli kadın erkeğin peşinden ümitsizce koşmaz veya onu sürekli kontrol etmez. Kısacası dünyasının merkezi yalnızca ilgilendiği erkek değildir.

– Gizemlidir… Dürüsttür lakin her şeyini bir anda ifşa etmez. Elindeki kartları ise yüksek sesle açmamayı tercih eder.

– Erkeği kimi zaman merak içinde bırakması gerektiğini iyi bilir. Onunla her gece buluşamaz çünkü yapması gereken başka işleri de vardır. Cep telefonuna uzun mesajlar atarak sanal bir sevgiliye dönüşmeyi de tercih etmez. Erkek, onu sevgiyle özlemelidir.

– Yanlış anlaşılmalara asla izin vermez. Lakin kırgın olduğunda da kendisiyle iletişim kurulmasını engeller. Kafasını toparladığında ise az ve öz bir şekilde, kırgın olduğu konudan açık yüreklilikle söz eder.

 

– Zamanın kontrolünü elinde tutar. Hayatındaki erkek ile arasındaki ritmin denetimi sadece onun elindedir. Lakin bunu karşısındakine asla belli etmez.

– Espri anlayışını sürekli geliştirir. Sahip olduğu mizah anlayışı ile hayatındaki erkeği gülümsetmeyi başarır.

– Kendine değer verir. İltifat edildiğinde gülümseyerek teşekkür eder. Hayatındaki erkeğin eski ilişkilerini sorgulamaz ve kendini başka kadınlarla kıyaslamaz.

– Hayatındaki erkekten öte tutkuları da vardır. Hobileri, arkadaşları, işi veya ailesi de onun için yaşadığı aşk kadar önemlidir. Lakin hiçbiri bir diğerinin önüne geçmeyecek kadar iyi dengelenmiştir. Hayatındaki erkek o an için yanında bulunmadığında veya ona zaman ayıramayacak kadar yoğun olduğunda bu pozisyona içerlemez, çünkü kendini oyalayacak başka meşguliyetleri de vardır.

– Bedenine özenle yaklaşır. Görünüşünü ve sağlığını önemser. Kendine olan saygısının fiziksel görünümüne de yansıması gerektiğine inanır.

Bu alana reklam verebilirsiniz!