250 x 250 Reklam Alanı

bioxcin forte

Saçlarınız sürekli dökülüyorsa eğer arkadaşlar, annemde kullanmış olduğumuz Bioxcin şampuanı sizlere öneriyorum. Biz oldukça işe yaradığı için bunu sizinle paylaşmak istedim. Sürekli bizi takip eden arkadaşlar bilirler ki, biz her zaman fayda getirecek ve tabi ki kendi kullanmış olduğumuz ürünler ile ilgili bilgileri sizlere veriyoruz.

İşte bugün de annemin 2 yıldır kullanmaya başladığı ve saç dökülmesini engellediği Bioxcin’den bahsedeceğim. Aslında bende şimdilerde kullanmaya başladım ama benim saç dökülme sorunum falan olduğu için değil, ürünün bitkisel olduğu için kullanıyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki benim saçlarımın daha güzel durduğunu ve daha canlı göründüğünü şuan söyleyebilirim.

Neyse annemin 4 yıl önce falan saçları dökülmeye başlamıştı. Aslında yaşı o kadar ileri değil ama o yıllarda çok sıkıntılı dönemler geçirince ve sürekli stres olunca annem, saç dökülmesi başlamıştı. Öncesinde aslında çok fazla üstüne düşmemiştik. Ama saçlarının belirli bir noktasında ki döküntüler nedeni ile artık derisi bile görünmeye başlayınca, annem bu seferde saçları için depresyona girmişti.

İlk olarak cildiye doktoruna gitmişti acaba saç derilerinde bir sorun mu var diye. Sonuçta doktor saçlarının dökülmeye başladığını söyleyip çeşitli ilaçlar vermişti. Ama ilaçların hiç biri etkili olmadı. Aslında şimdilerde araştırdığımda saç dökülmesinin özellikle kadınlarda vitamin ve mineral eksikliğinden olduğunu görebiliyorum. Tabi ki o zamanlar doktor her hangi bir tetkik yapmamıştı.

Sonuç olarak annem bir komşunun tavsiyesi ile Bioxcin saç dökülmesi şampuanı almıştı. Bioxcin Forte Şampuandı bu arada ürün ve halende kullanıyoruz. Kullanmaya başladıktan sonra, ilk başlarda çok etkisi olmadı aslında. Daha doğrusu saçlar ilk bir hafta dökülmeye devam ediyordu ama şampuanda yazanda buna benzer birşeydi. Çünkü adapte süreci falan olunca, saçlar bir hafta daha döküldükten sonra, saç dökülmesi azalmaya başlamıştı.

Azalmalar belirli bir süre sonra ki yaklaşık bir ay sonra tamamı ile bitmişti. Arada halen tek tük geliyor ama bunlar normal saç zayıflamaları olan tellerden kaynaklanıyor. Ayrıca saçların döküldüğü yerlerde yeniden saçlarda çıkmaya başlamıştı ve 8 ay gibi bir süre sonra saçlar normal halinden çok daha güzel olmuştu.

Bu alana reklam verebilirsiniz!