250 x 250 Reklam Alanı

bioblas

Aslında saçlarım uzun süredir dökülüyordu. Tabi ki bu dökülmeler tek tük olsa da, saçlarımı boyamamdan dolayı da sürekli olarak daha fazla dökülmeler olmaya başlamıştı. 28 yaşıma geldiğimde artık saçlarımın kırılgan olduğu, daha hızlı döküldüğü ve solgun olduğu gerçeği ile yüzleşmiş ve ne yapacağımı şaşırmıştım.

Sonuç olarak saçlarımın dökülmesini engellediğim için bugün sizlere nasıl saç dökülmesini engellediğimi tüm detayları ile anlatacağım. Benim kullanmış olduğum ürün aslında bir çok kişinin de sürekli olarak kullandıkları Bioblas saç dökülmesini engelleyici ürün ve haliyle bende de etkili oldu. Ama şunu da söyleyeyim ki, aynı etkiyi herkeste göstermeye biliyormuş. Bununla ilgili tam bilgim yok ama saçların dökülme evreleri ve tabi ki sizin yapınız ile alakalı olarak saçların dökülmesine her hangi bir ürün fayda etmediği de oluyormuş.

Tabi ki ben bioblas’ı 4 yıldır kullanıyorum ve şu ana kadar saç dökülmesi yaşamadığım gibi, ayrıca bazı yerlerden saçlarımın yeniden çıktığını da anlayabiliyorum. Çünkü şu an saçlarımın daha sıkı olduğu gibi, dolgun bir görünümü de var. Özellikle saçlarını benim gibi sürekli boyatan ve rengini değiştiren bayanlar varsa eğer, kesinlikle bilirler benim yaşadığım sıkıntıları.

Zaten saçlarınızı boyatmaya başlamanız eğer sizlerde aynı sorunla karşılacaksınızdır. Birde saçların kimyasala maruz kaldığını düşündüğümüzde yani boyadığımız’da saç incelmeleri ve tabi ki boya yapan kuaförde işinde iyi değilse yada bir anlık dalgınlık ile saçlarınızı yakma durumu da olduğu için, saçlarınızın haliyle orijinal yapısını kaybediyorsunuz.

Bioblas’ı ben önceleri eczanelerden alıyordum ama şuan neredeyse her yerde satıldığı için, istediğim gibi alıp kullanabiliyorum. Zaten saç dökülmesi için en etkin ürün olmasından dolayı ve normal şampuanlar ile fiyatı aynı olduğu için çok fazla bütçenizde etkilenmemiş oluyorsunuz.

Asıl önemli olan ise kesinlikle bitkisel bir ürün olmasından dolayı, saçlarınızın dökülmesini engellediği gibi, cildinize de zarar vermiyor. Yani benim için ürün oldukça iyi ve etkili bir ürün olduğu için ve tabi ki saçlarımı güzelleştirdiği için, sürekli kullanmış olduğum bir ürün oldu.

Erkeklerinde kullandığı bir ürün olduğu için sanırım ırsi saç dökülmeleri hariç, diğer türlü saç dökülmelerinin tamamını engelleyebiliyormuş.

Bu alana reklam verebilirsiniz!