250 x 250 Reklam Alanı

Yeni çıkan ve estetik güzelliği bozan sivilceleri bir anda görünmez kılmanız mümkün. Elinizdeki, her zaman kullandığınız makyaj malzemeleri ile sivilcenizi kapatarak, sivilcenin çirkin görünümünün güzelliğinizi tesirlemesinin önüne geçmesine izin vermeyebilirsiniz.

Makyaj yaparak sivilceleri tamamen kapatmak mümkün!

Cilt ve güzelliğin en büyük kabusu olan sivilcelere makyaj ile çözüm bulmak, sandığınız kadar zor değil. Makyajla sivilce kapatma yöntemlerini uygulamaya başlayarak kısa sürede yüzünüzde, güzelliğinize gölge düşüren sivilcelerden kurtulmak mümkün.

Sivilceler Makyajla Nasıl Kapatılır?

Hem sivilceleri hem de sivilce lekelerini kapatmak için ip uçları: Öncelikle cildinizi yağsız bir jelle temizleyin ve ardından alkolsüz tonik uygulayın. Ardından yağsız bir nemlendirici veya güneş koruyucu krem sürün. Aynı şekilde yine yağsız olanlarından fondöten uygulamasına başlayın. Fondoteni cildinize iyice yedirdikten akabinde cildinizin bir ton koyusu olan bir kapatıcıyı sivilcelerinin olduğu bölgelere tampon yaparak uygulayın. Ardından kapatıcının bir ton açık renginde pudra uygulamasına başlayın. İşte bu kadar…

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!