250 x 250 Reklam Alanı

KREDİ SEÇENEKLERİ

Kredi başvurusu yapanların sonucu etkilene en büyük etken kredi notudur. Krediniz reddedildiyse bunun sebebi düşük kredi notunuz olabilir. Her banka kredi notu konusunda hassastır ve kendi prosedürleri gereği uygun bulduğu bir kredi notu alt sınırı vardır. Herkesin kredi notunu yükseltme ihtimali vardır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu ödemelerdeki düzenliliktir. Kredi başvurularını sürekli hale getirmek notunuza olumsuz etki yapan bir diğer faktördür. Sık adres değişikliği yapmamak, kredi kartlarınızın asgari ödemelerini düzenli olarak yapmak, kredi çekilen bankanın farklı ürünlerini kullanmak, kart limitinizi sonuna kadar kullanmamak, kullanılmayan kartları kapatmak ve idari takip pozisyonuna düşmemek kredi notuna olumlu etkiler yapmaktadır. Bugün dileyen herkes bu konuda hizmet veren sitemize TC numarası ve cep telefonu bilgilerini girerek kredi notu sorgulama işlemi yapabilir.

Kredi almak ve sigorta yaptırmak isteyen herkesin aklına gelen en önemli soru kredi notu hesaplama şeklidir. İnanamayacaksınız ama bazı işverenler personel alımlarında bile kendinizi nasıl yönettiğinizi kontrol etmek amacıyla bu puana bakabilir. Belgelenebilir net gelir, daha önceden kullandığınız krediler ve geri ödeme düzeniniz, kredi kartlarınız, sayısı ve ödeme alışkanlığınız, kefil olduğunuz borçlar ve ödemeleri sizin notunuzu etkileyen ana faktörlerdir. Bunların iyileşmesi zaman içinde kredi notunuzun da artmasını sağlar. Herkesin farklı bir notu ve her bankanın farklı hedef ve beklentileri vardır. Şirketimiz kredi almak isteyen müşterileri için bankalarla yaptığı özel anlaşmalar ile ihtiyaçlara göre en uygun kredileri sunmaktadır. Kredi notunun etkisi bankadan bankaya, istenilen rakama göre değişiklik gösterebilir. Özet olarak bankalar ve sigorta şirketleri borcunuzu ödeyip ödeyemeyeceğinizle ilgilenir. Puanınızın yüksek olması işleminizi garanti altına almanızı sağlar. Bazı durumlarda puanı yeterince yüksek olan müşteriler için istediğiniz an çekip kullanılacak kredi hazır tutulur.

Güvenilir, samimi ve doğru bilgilerle kredi almanıza yardımcı olurken kredi notu öğrenme ihtiyacınızda da en hızlı şekilde size hizmet veririz. Kredi başvuru ve takibi sürecinde gerekli desteği vererek süreç boyunca müşterilerimizin yanında yer alırız. Kredi notu sorgulama işlemi ihtiyaç olduğunda yapılabildiği gibi verilen talimatla düzenli olarak kredi notunuz hakkında bilgi alabilmek de mümkündür.

Bu alana reklam verebilirsiniz!