250 x 250 Reklam Alanı

Genel olarak flört aşamalarında bazı anlaşmazlıklar ve ilişkilerin sağlıksız yürüme gibi sorunları söz konusu olabiliyor. özellikle bu uyumun sağlanabilmesi için de her daim kadın – erkek ilişkileri için temellerin çok sağlam atılması, bu temeller üzerinden de ilişkilerin çözümlenmesi gerekmektedir.

 

Şöyle açıklayabiliriz; temel kavram ele alındığı zaman, sağlıklı bir ilişki için her zaman bu çiftin birbirleri arasında bir fikir sahibi olması gerekmektedir. Yani, az da olsa birbirini tanıyan bir çift, ileri ki süreçler için, başlangıç temellerini güçlü atmış sayılır. Böylelikle de ilişkinin can damarı denilen “uyum” kendini bu evre de ön plana çıkarır. Bir ilişkiyi güçlü tutmak için de karşılıklı anlayış çok ama çok önemlidir.

 

Uyum aşamalarını atlatmak kimi zaman 2 hafta, kimi zaman ise 2 ay alabilir. Bu sizin beraber geçireceğiniz vakitten tutun, diğer tüm durumlara kadar değişkenlik gösterebilir. Bir anlamda da beraber geçirilen vakit ile beraber arada ki uyum tazelenir ve güçlü bir temel ele alınır. Eğer iyi bir ilişkiniz olsun istiyorsanız her zaman birbirinizi “ilişki öncesinde tanımanızı” öneririz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!