250 x 250 Reklam Alanı

İlk buluşmadan önce kara kara düşünülür “Acaba ne giysem?” diye. Tabii ki dış görünüşünüz önemli, lakin bu pozisyonu bu kadar stresli hale getirmeyin. Aksine, keyfini çıkarın.

İl buluşmada etkileme önerileri:

1- Tek renk giyinin

Bu sezon tek renk giyinmek moda. Hangi renk giyeceğinize karar veremiyorsanız siyahı tercih edebilirsiniz. Eğer tek renk kullanırsanız takılarınızı da daha basit seçebilirsiniz.

2- Dar pantolonunuzu giyin

En sevdiğiniz dar pantolonunuzu giyebilirsiniz. Kıvrımlarınızı saracağından bacaklarınız da muhteşem gözükecektir. Hafif topuklu ayakkabılarınızla da kombininizi tamamlayabilirsiniz.

3- Ayak bileğinizde biten botunuzu tercih edebilirsiniz

Bu tarz botlar sadece kendinize olan güveninizi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sizi seksi gösterecektir. Dar paça pantolonlarla veya taytlarla tercih etmenizi öneririz.

4- Açık renk ojeler sürün

Oje küçük bir detay gibi gözükebilir. Koyu renkler tercih etmek yerine, klasik olan french manikürünü yapabilirsiniz.

5- Doğal makyaj yapın

Abartılı makyaj yapmayı bir kenara bırakın, doğal olun bu her zaman daha dikkat çekicidir. Maskara, dudağınıza yakın renkte bir ruj ve hafif bir allık kullanabilirsiniz. Kendiniz olun ve doğallığınızla tesirleyin.

6- Parfümünüzü sıkmayı unutmayın

Evden parfümünüzü sıkmadan çıkmayın. El bileklerinize ve boynunuza parfümünüzü sıkarsanız bu partneriniz için tesirleyici olacaktır.

7- Vücudunuzu en iyi siz tanıyorsunuz

Vücudunuzda en hoşunuza giden bölgeyi ön plana çıkarabilirsiniz bu, sizi daha iyi hissettirecektir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!