250 x 250 Reklam Alanı

İlk buluşma genellikle kadınlar açısından gergin veya stresli geçer. Günler öncesinden ”Ne giyeceğim? Ne yapacağım? Acaba nasıl bir tavır sergilesem?”e kadar birçok soru sorulur ve cevabını bulmak için yakın arkadaşlara veya güvenilir kimselerle bu konu uzun uzadıya tartışılır. Bütün bu sohbet havasında geçen tartışmaların neticesindenda kesinlikle içlerinden biri ”Sen boşuna kendini bu kadar sıkıyorsun. Sanki o senin düşündüğün kadar ince düşünüyor. Muhtemelen o sadece saçını tarayıp, tıraş olup gelecek. Bu dünyada erkek olmak varmış” diyecek ve âlemi buna inandıracaktır. Lakin şunu söylemeliyiz ki sandığınızın aksine erkekler de ilk buluşmada birçok noktaya dikkat ediyor.

İşte o noktalar:

Tarz

Dış görünüş önemli değil diyenlere aldanmayın. Bir erkeği tesirlemek için önce kendinize has bir tarzınız olmalı. Tarzınıza hayran bırakmalısınız.

Saçlar

Saçlarınız her zaman temiz ve bakımlı olmalıdır. Onun karşısına, hele ki ilk buluşmaysa saçlarınıza en azından bir fön çekmeden gidiyim demeyin!

Makyaj

Makyajınızı olabildiğince doğal ve hafif yapın. Abartılı makyaj bir kadını itici göstermekte yeterli bir nedentir.

 

Koku

Yanına yaklaştığınızda kokunuzdan tesirlenmesi gerek. Gün bitip eve gittiğinde bile kokunuzu hatırlamalı hissetmelidir.

Topuklu ayakkabı

Erkeklerin bir kadında en çekici tespit ettikları şey topuklu ayakkabılardır. Onu giydiğinizde her zaman dik durun ve özgüvenli bir şekilde yürüyün.

Bu alana reklam verebilirsiniz!