250 x 250 Reklam Alanı

Sevgilinizle muhteşem bir ilişkiniz olabilir ve ona deli gibi aşık olabilirsiniz. Lakin evli değilseniz asla paylaşmamanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır.

İşte evlenene kadar yasaklılar listesi:

Para

Para, aslına bakılırsa biraz hileli bir pozisyondur. Aynı evi paylaşıyorsanız, ortak bir hayvanınız varsa veya faturaları ödemek pozisyonundaysanız paranızı ortak harcamanızı gerektiren pozisyonlar söz konusu olabilir. Lakin yine de evlenmeden paranızı beraber harcamamaya gayret edin. Para, aradaki samimiyeti ve bağlılığı azaltabilir.

Şifreler

Genç ve aşıksanız her şeyinizi sevdiğinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Lakin ayrılabileceğinizi ve kanlı bıçaklı olabileceğinizi de unutmayın. Saklayacak bir şeyiniz olmasa da şifrelerinizi asla birbirinizle paylaşmayın.

Facebook hesabı

Sadece şifrelerini değil Facebook hesaplarını da paylaşmayın. Tüm dünyaya tek bir kişi olduğunuzu ilan etmek o kadar da keyifli olmasa gerek.

En yakın arkadaşınız

En yakın arkadaşınızı paylaşırsanız aranızda sorunlar yaşandığında kiminle paylaşacağınız hususunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu pozisyon arkadaşınız için de zor olacaktır.

İsmi üzerinde eskide kalmış aşklarınızı yeni sevgilinizle paylaşmak için ortada hiçbir neden yok. Geçmiş geçmişte kaldı ve şuan yepyeni bir dünyada yaşıyorsunuz. Eğer sürekli eski sevgilinizden bahsetmek ve onunla ilgili öfkeyle de olsa bir şeyler söylemek istiyorsanız üzgünüz ama onu hala unutamamış olabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!