250 x 250 Reklam Alanı

Damar tıkanıklığına hangi bitkiler iyi gelir damar tıkanıklığına ne iyi gelir damar tıkanıklığına iyi gelen şifalı bitkiler damar tıkanıklığına bitkisel çözümler arıyorsanız herseysagligimicin.com adresimizde bulacaksınız.

Damar tıkanıklığına iyi gelen bitkiler

Sağlıklı ve kaliteli bir ömür geçirmek istiyorsanız, ilk olarak kalbinize çok dikkat etmelisiniz, çünkü kalp yaşamsal bir organımızdır. Pek çok organ yaşadığı sorunların üstesinden gelebilir veya o organlar olmadan da yaşamımızı sürdürebiliriz. Lakin kalbimiz olmadan yaşamak mümkün değildir.

Kalpte yaşanan sorunlar arasında en sık rastlananı ise damar tıkanıklığıdır. Kalp sağlığın tehdit eden ve ani ölüme yol açabilecek bir problem olan damar tıkanıklığına karşı şifalı bitkilerden yararlanabiliriz.

Damar tıkanıklığına iyi gelen şifalı bitkiler sayesinde tıkalı damarlar açılır ve damarları tıkayan zararlı maddeler parçalanarak kandan atılır. Damar tıkanıklığı şikayeti olan veveyamar tıkanıklığı riski altında bulunan kişiler için uzmanlar şu kürleri tavsiye etmektedir.

Kurutulmuş alıç yaprağı veya çiçeğinden iki çay kaşığı alınıp bir litre kaynar suda yirmi dakika boyunca demleyin. Bal ile tatlandırıp günde 3 kez bir bardak için.

Küçük bir soğanı soyup doğradıktan akabinde su bardağının içine koyun üzerine bardağın yarısını geçecek kadar kaynak su dökün. Üstünü kağıt havlu ile kapatın ve sabahları aç karnına için. Yarım saat akabinde kahvaltı edin.

Bu alana reklam verebilirsiniz!