250 x 250 Reklam Alanı

cicek-393

Çiçek Sepetleri İle Popüler Aşkın Renkleri

Çiçek sepeti, hediyelik eşya kategorisinin başında yer alır. Özel günlerde en önce akla gelen hediyelerden biridir. Çiçeklerin derin anlamları ile farklı türlerin bir araya gelmesinden oluşturulan çiçek sepetleri geniş bir yelpazede sunulur. Çiçekler bir yıl dönümünü, doğum gününü ya da anneler gününü ekstra özenli ve özel kılar.

Sevdiklerinize göstermek için mükemmel bir hediye göndermenize yardımcı olabilen çiçekler mutluluğun kapısını en kolay şekilde aralayan araçlardır.

Gerçekten mükemmel bir hediye olarak çiçek, güzel şehvetli ve romantik şekilde seni seviyorum demek için mükemmel bir yoldur. Çiçek ben gerçekten seni seviyorum der. Ama çiçek seçerken rengine dikkat ederseniz insanda algısı daha kolay anlaşılır. Çünkü herkesin bildiği gibi çiçeklerin kendi geleneksel dili vardır. Çiçek sepeti içerisinde olacak renklere göre anlatmak istediğiniz duygulara tercüman bulabilirsiniz. Bunun dışında küçük bir kartta tek cümle ile tüm duygularınızı özetleyebilirsiniz.

Hangi çiçek sepetini seçeceğinize ise hediye çiçek kılavuzunda yer alan renklere göre karar verebilirsiniz.

Kırmızı, bu Sevgililer Günü gibi romantik günler için en bariz seçimdir ama bir klasikleşmiş konumu olduğundan sepetinizde diğer renklerinde olmasına özen gösterebilirsiniz. Kırmızı ilişkinizi ısıtmak için mükemmel bir çiçek rengidir. İçinde emek, sevgi, tutku, güzellik ve cesaret vardır. Bir düzine kırmızı gül veya gerbera veya karanfili barındıran yakut renkli bir demet ile sevdiklerinizi kolayca şımartabilirsiniz.

Pembe, kırmızı tutkulu aşk iken, pembe masum bir aşk içindir. Bu nedenle flört döneminde narin, pembe çiçekler zarafet, mutluluk ve gençliği simgeler. İlişki için pek tercih edilmeyen pembeler genelde bir arkadaş ya da anne tercihleri arasında yer alır.  İngiliz gülü veya Asya lilyumu çiçek sepetinde muhteşem bir düzenleme ile bir araya gelirse bu durumdan memnun olmayacak kimse yoktur.

Mor, yüzyıllar boyunca, onuru, gururu ve başarıyı temsil eder ve şahane bir renk olarak bilinir. Bir arkadaşınız yeni bir işe başladığında tebrik etmek için çok güzel erik çiçekleri ile kaplı bir sepet bariz bir seçim olacaktır. Bunun dışında özel birisine menekşeler veya mor güller de gönderebilirsiniz. Siz de http://www.cicekmarket.com sitesinden birbirinden renkli çiçek sepetleri gönderebilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!